Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Čeština pro Kunena Fórum

TipČeštinu pro rozšíření Kunena Fórum můžete stáhnout na oficiálním webu - http://www.kunena.org/download

 

 

Joomla - chyba #91 při práci s moduly, #477 - menu

StopPři práci s Joomlou a pokusu o uložení (nastavení) modulu se někdy vyskytne chyba: Nemáte oprávnění použít k přímému přístupu na stránky tento odkaz (#91)., nebo podobná, v případě pokusu o znovunačtení informací k položce menu: Nemáte oprávnění použít k přímému přístupu na stránky tento odkaz (#477)

 

Čeština pro GCalendar

TipČeština pro frontend komponenty GCalendar (rozšíření - komponenta - umožňující zobrazit na webu sdílený Google Calendar). Pozor, vývoj komponenty GCalendar byl ukončen (stejně tak, jako oficiální podpora CMS Joomla verze 1.5.

 


Porovnejte s konkurencí, nebo se stávajícím dodavatelem:
  • V rozsahu webu nejste nijak omezování.
  • Je pouze na Vas, jak bude celý web vypadat, jestli, nebo kdy jej rozšíříte o nové funkce, to vše s minimálními náklady.
  • Zůstanete navždy vlastníkem celého a kompletního webu, včetně přístupů a úprav zdrojových kódu.
  • Dodavatele služeb, s webem souvisejících, můžete kdykoliv změnit, nemusíte řešit odstoupení od smlouvy, nemusíte vytvářet celý web znova, na jiném systému.

 

Cena je záležitostí poptávaných činností. 
Nejjednodušší varianty kompletního řešení začínají i na 500 Kč (přesnější odhad lze vytvořit až na základě poptávky).

 

V případě zájmu, neváhejte mne kontaktovat s konkrétní poptávkou nebo dotazem.