Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Redesign webu cevys.cz

Pro společnost CEVYS s.r.o. - výrobce a prodejce betonových směsí a výrobků z nich, byl proveden v roce 2010 redesign webových stránek (návrh a kompletní realizace webových stránek), včetně katalogu výrobků.

Kompletní servis při redesignu obsahoval grafický návrh, převod grafického návrhu do HTML (realizace šablony pro redakční systém CMS Joomla), základní naplnění obsahem, nastavení a doplnění katalogu výrobku, včetně realizace ilustrací některých výrobků - vytvoření 3D modelů.

Společnost CEVYS mohla sama spravovat obsah webových stránek, i spravovat jednotlivé nabízené výrobky.
Celý systém katalogu bylo možné během krátké doby (v řádu hodin) spustit v režimu kompletního elektronického obchodu - e-shopu, který by byl schopný přijímat a evidovat objednávky, generovat faktury, a mnoho dalšího.

Cena webových stránek (kompletní servis a dodání):  5000 Kč


Předložené varianty návrhu webu, ze kterých společnost CEVYS si vybírala:
návrh č.1 návrh č.2 návrh č.3

 

Byl vybrán návrh č.1, který byl převeden do šablony pro CMS Joomla.

 


Od roku 2014 společnost CEVYS s.r.o. používá webovou prezentaci jinou.