Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Grafický návrh, realizace webu a e-shopu UP ONE

Grafický návrh a realizace webu UP ONE, pro a.s. SNAHA, včetně modifikací e-shopu VirtueMart, a grafického retušování titulních fotografií.

Tuzemská společnost SNAHA a.s., ve společnosti známá svými tradičnímy výrobky pro domácnost i výrobky denní potřeby jako zdravotní obuv, potřeby pro řemeslníky z přírodní kůže a mnohe další.

V současnosti se specializuje mimo jiné i na vývoj, výrobu a distribuci certifikovaných bezpečnostních a zabezpečovacích prostředků, sloužících převážně k ochraně zdraví pro pracovníky ve výškách. Jsou to například zachycovací postroje, pracovní polohovací pásy nebo kompletní systémy řešení ochrány proti pádu UP ONE či systém ochrany proti pádu systému RAPID.

Vytvoření grafického návrhu a realizace šablony pro redakční systém CMS Joomla a VirtueMart.

Při realizaci projektu bylo využito retušování původní fotografie, pro účely dosažení širokoúhlého vzhledu při zachování podstatných částí fotografie.

Původní fotografie (zakoupeno na iStock):
orig

 

Retušovaná fotografie:
retouch

 

Web: www.upone.cz