Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Webdesign

Retušování fotografií

 

tn-1

 

Potřebujete-li vyretušovát fotografie - změnit nebo odstranit jeji část, připravit zajímavou fotografií nebo koláž pro Váš web, neváhejte mne kontaktovat.

Zařizují profesionální focení produktů, nebo nákup fotografií.

 

Vybrané reference jsou uvedené dále ... 

 

Návrh a realizace webu ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

Pro základní uměleckou školu v Rychnově nad Kněžnou byl v roce 2013 vytvořen grafický návrh webu a dodán kompletní web, včetně základního proškolení v obsluze.

 

Grafický návrh, realizace webu ELMEMPRO

Grafický návrh a realizace webu konference "Electromembrane Processes and Materials" pro Orgit, s.r.o., včetně grafického návrhu, zpracování a přípřavy propagačních materiálů k tisku.


 

Redesign webu cevys.cz

Pro společnost CEVYS s.r.o. - výrobce a prodejce betonových směsí a výrobků z nich, byl proveden v roce 2010 redesign webových stránek (návrh a kompletní realizace webových stránek), včetně katalogu výrobků.

 

Grafický návrh, realizace webu a e-shopu UP ONE

Grafický návrh a realizace webu UP ONE, pro a.s. SNAHA, včetně modifikací e-shopu VirtueMart, a grafického retušování titulních fotografií.

 

Grafický návrh a realizace webu ELMATT.cz

Pro obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí elektromontážního materiálu, svitídel, světelných zdrojů, zdrojů napětí, domácích spotřebičů, elektrického nářadí - ELMATT.cz, vytvořen a realizaován grafický návrh včetně katalogu produktů.