Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Tvorba webových stránek s administrací (reference)

 

Nabízím vytvoření webových stránek se snadnou administrací. 
Spravovat webové stránky tak budete umět s pomocí tabletu, chytrého telefónu či chytré televize.
Administrace Vám umožní snadno vytvářet i měnit obsah, přídávat a spravovat fotogalerie, ankety, dotazníky, diskusní fóra. Na stejných stránkach můžete vytvořit i e-shop, včetně úzke uživatelské provázanosti se samotným webem či účetním programem.

 

Vybrané reference

web-r0
Pro společnost IMPER, provozující web s nabídkou rozsáhlé databáze firem a živnostníků, byl proveden návrh a realizace šablony pro CMS Joomla!, s požadavky na validní HTML kód.

 

web-r1
www.perstav.cz - stavební společnost

Aplikace dodaného grafického návrhu z grafických podkladů na redakční systém, nastavení a základní naplnění obsahem

 

web-r2
www.upone.cz

Grafický návrh, realizace webu, instalace, nastavení a úprava e-shopu dle požadavku zákazníka (úprava zobrazení přehledu produktů, detailu produktu), úprava a nastavení XML exportů pro cenové portály Zboží.cz, Heureka.cz

 

r5
www.asoloboty.cz

Převod dodaného grafického vzhledu do HTML, instalace, nastavení a úprava e-shopu dle požadavku zákazníka (úprava přehledu produktů, detailu produktu)

 

web-r3
www.medica-jih.cz

Grafický návrh z dodaných podkladů, realizace responsivního vzhledu (změna rozložení, vzhledem k velikosti zobrazovacího zařízení), instalace a nastavení redakčního systému, propojení s Facebookem.

 

web-r3
www.zusrk.cz

Grafický návrh z dodaných podkladů, realizace vzhledu pro redakční systém, instalace, nastavení a školení obsluhy redakčního systému.

 

 

 

Porovnejte s konkurencí, nebo se stávajícím dodavatelem:
  • V rozsahu webu nejste nijak omezování.
  • Je pouze na Vas, jak bude celý web vypadat, jestli, nebo kdy jej rozšíříte o nové funkce, to vše s minimálními náklady.
  • Zůstanete navždy vlastníkem celého a kompletního webu, včetně přístupů a úprav zdrojových kódu.
  • Dodavatele služeb, s webem souvisejících, můžete kdykoliv změnit, nemusíte řešit odstoupení od smlouvy, nemusíte vytvářet celý web znova, na jiném systému.

 

Cena je záležitostí poptávaných činností. 
Nejjednodušší varianty kompletního řešení začínají i na 500 Kč (přesnější odhad lze vytvořit až na základě poptávky).

 

V případě zájmu, neváhejte mne kontaktovat s konkrétní poptávkou nebo dotazem.