Design webu, grafické návrhy

Návrh a realizace webových stránekStudie, tvorba grafických návrhů a zpracování do HTML, včetně prizpůsobení k již fungujicí webové prezentaci.

Migrace webu, údržba webu

Refresh webuÚdržba i aktualizace webových stránek, převod statických webů na redakční systémy, opravy webů a řešení funkčních nedostatků.

Moderní webové technologie

film+dbNasazení redakčních systémů, realizace e-shopu pomocí open source software, propojení webů s informačnímy systémy, automatická publikace, přebírání obsahu.

Redakční systémy

Jakýkoliv redakční systém (myšleno redakční systém pro správu obsahu webových stránek) vám umožní lépe a pohodlnějí spravovat obsah webových stránek,ať už jde o malý web v rozsahu několika stránek, nebo rozsáhlý zpravodajský portal

 

Katalog pro síť prodejen ELMATT.cz

Pro teplickou síť prodejen elektromontážního a elektromateriálu, byl aplikován a prizpůsoben katalog produktů, postavený na opensource systému VirtueMart pro CMS Joomla, včetně zajíštění pravidelných importů (cca 3000 položek zboží).

Aplikace katalogu výrobků

Pro CEVYS s.r.o. byl nasazen redakční systém Joomla! a VirtueMart ve formě katalogu výrobků  - což umožní v budoucnosti snadno přejít na on-line prodej vlastních výrobků během velmi krátké doby (v řádu hodin).